فرصت یک ماهه مسئولان برای ثبت اموالشان در «سامانه ثنا»


نوروزی در Ú¯Ùتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

Ùرصت یک ماهه مسئولان برای ثبت اموالشان در «Ø³Ø§Ù…انه ثنا»Ø­Ø³Ù† نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی Ùˆ قضایی مجلس شورای اسلامی در Ú¯Ùت‌ÙˆÚ¯Ùˆ با Ø®Ø¨Ø±Ù†Ú¯Ø§Ø± مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره مهلت مسئولان برای ثبت اموال خود، Ú¯Ùت: مسئولان یک ماه Ùرصت دارند تا اموال خود را قبل Ùˆ بعد از برعهده گرÙتن مسئولیتشان در سامانه ثبت کنند.

او در ادامه اÙزود: در این رابطه نیاز است Ú©Ù‡ خبرگزاری‌ها Ùˆ رسانه‌ها اطلاع رسانی کنند تا همه در جریان قرار بگیرند؛ اگر مسئولان اموال خود را ثبت نکنند، از طریق سازمان‌های اطلاعاتی Ùˆ ثبت اسناد اموال آنها شناسایی Ùˆ ثبت Ù…ÛŒ‌شود.

بیشتر بخوانید: «Ù‡Ø±Ù… خیابان بهارستان» شیشه‌ای Ù…ÛŒ‌شود؟

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه این طرح برای تمام مسئولان اجباری است، تصریح کرد: برای کسانی Ú©Ù‡ اموال خود را اعلام نکرده Ùˆ یا مخÙÛŒ کنند، تمهیدات Ùˆ مجازاتی هم در نظر گرÙته شده است.

او در پایان درباره برنامه Ù‡Ùته آتی کمیسیون حقوقی Ùˆ قضایی مجلس شورای اسلامی Ú¯Ùت: در Ù‡Ùته آینده کمیسیون قضایی لایحه حمایت حقوقی از مالکیت Ùکری در حوزه ادب را خواهیم داشت؛ این لایحه ١٧٧ ماده است Ú©Ù‡ تا کنون Ù¡Û´ ماده آن کامل شده است.

Ú¯Ùتنی است مسئولان یک ماه Ùرصت دارند تا در سامانه ثنا اموال خود را قبل Ùˆ بعد از برعهده گرÙتن مسئولیتشان ثبت کنند؛ لازم به ذکر است Ú©Ù‡ اطلاعات منحصراً در سامانه دارایی مسئولان انجام Ùˆ این اموال، شامل اموال خارج از کشور هم Ù…ÛŒ‌شود.

انتهای پیام/Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *