آموزش بلاک مخاطب در نرم افزار ایمو (IMO)

آموزش بلاک مخاطب در نرم افزار ایمو (IMO)آموزش بلاک مخاطب در نرم افزار ایمو (IMO)


 


 

آموزش بلاک مخاطب در نرم افزار ایمو (IMO)


 


 


نرم افزار ایمو (IMO) یک برنامه قدرتمند در زمینه برقراری تماس های صوتی و تصویری می باشد. توسط این برنامه می توانید به صورت رایگان و تنها با داشتن یک اینترنت با مخاطبان خود به گفتگو بپردازید.


 

برای دانلود جدیدترین نسخه این پیام رسان محبوب می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید. همچنین در صورتی که با نحوه کار با برنامه آشنایی ندارید، می توانید از آموزش نصب و استفاده از برنامه ایمو استفاده کنید. در این مقاله به بررسی روش های بلاک افراد مزاحم در ایمو می پردازیم. با سرزمین دانلود همراه باشید.


 


 


همانند دیگر مسنجرهای اینترنتی، در ایمو نیز می توانید افراد مزاحم را بلاک نمایید. به منظور بلاک یک مخاطب باید دو شرط زیر برقرار باشد:


 


۱. باید سابقه چت و یا تماس تصویری با شخص مورد نظر را داشته باشید. در واقع شما نمی توانید افرادی که هیچگونه آشنایی با آنها را ندارید را بلاک نمایید.


 


۲. شخص مورد نظر را باید از لیست مخاطبان گوشی خود نیز حذف نمایید.


 


 


آموزش بلاک یک فرد در نسخه موبایل ایمو


 


به منظور بلاک مخاطب در نسخه های اندروید و IOS نرم افزار ایمو، می توانید به روش زیر عمل کنید:


 


۱. ابتدا برنامه ایمو را باز کرده و به بخش مخاطبین (Contacts) بروید.


 

آموزش بلاک مخاطب در نرم افزار ایمو (IMO)


 


 


۲. شخص مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی نام شخص کلیک کنید.


 


۳. گزینه Delete را انتخاب نمایید. پس از حذف مخاطب، گزینه ای با عنوان Block در پایین صفحه به نمایش در خواهد آمد. با انتخاب این گزینه می توانید شخص مورد نظر را بلاک نمایید.


 

آموزش بلاک مخاطب در نرم افزار ایمو (IMO)


 


در این مقاله به بررسی روش بلاک کردن یک کاربر در نرم افزار ایمو پرداختیم. شما می توانید در نسخه تحت ویندوز این نرم افزار نیز با روش گفته شده مخاطبین خود را بلاک و یا آنبلاک نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که با بلاک کردن یک کاربر، دیگر امکان برقراری تماس تصویری و یا چت با وی را نخواهید داشت. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برنامه IMO از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید.


 


 


( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )Source link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *